zadzwoń    667 965 837                                                                                   

4 sposoby na wiązanie szarfy przy dekolcie koszuli

4 sposoby na wiązanie szarfy przy dekolcie koszuli

Nieraz pewnie zastanawiałaś się w jak poprawnie zawiązać/nosić szarfę w koszuli. Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi, gdyż można to zrobić na kilka sposobów. Kilka z nich przedstawimy, żebyś nie miała już z tym problemu. 

1.Kokarda jest najbardziej powszechnym i popularnym wiązaniem z jakim można się spotkać. 

 wiązana bluzka

2.Stójka czyli wiązanie pod samą szyją. Jeśli chcesz zakryć dekolt jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Szarfę przekładamy wokół szyi aż zostaną małe końcówki, które później razem łączymy. 

bluzka elegancka z wiązaniem

3.Przełożenie jest najszybszym sposobem na zawiązanie szarfy. Wystarczy dwa końce przełożyć przez siebie. Ewentualnie możemy zawiązać supełek, aby mieć pewność na jego trwałość. 

kobieca wiązana bluzka

4.Wiązanie do tyłu polega na przełożeniu szarfy do tyłu i zawiązanie jej na kokardę, supełek czy przełożenie. Wtedy z przodu tworzy nam się dekolt z rozcięciem.

damska bluzka z wiązaniem

Przedstawiliśmy Wam 4 sposoby na noszenie szarfy w koszuli, oczywiście istnieją inne wiązania, te są naszymi propozycjami. Również można nie wiązać jej wcale tylko puścić luzem. Po więcej przydatnych rad zapraszamy do innych ciekawych artykułów znajdujących się na naszym blogu.    


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium